6.
ROČNÍK PŘEBORU ČESKÉ
TELEVIZE
Tak jsme se zase setkali na tradiční závěrečné v Karlštejně.Život
v tamní vísce se opět trochu zastavil,
neboť českotelevizní borci měli v místní
sportovní hale turnaj s letošním přídomkem TOP 12.
Ano přesně 12 borců si to rozdalo o putovní pohár ČT a před beznadějně
vyprodaným hledištěm
byly k vidění boje na velmi vysoké úrovni.Některé konkurenční
televizní stanice dokonce projevily
zájem o koupi vysílacích práv….Výsledková část je přílohou tohoto
referátu.
Po turnaji byla tradiční žranice u Boudníků na
zahradě, zpestřená čuměnín na televizní přenos
kvalifikace na MS ve fotbale ČR-Andorra, která dopadle
tak báječně.
Jinak sezení nebylo tentokráte tak
bujaré jako jiné roky, protože bylo poznamenáno
špatným počasím a indispozicí některých hráčů, kteří se už
v pozdních večerních hodinách
odebírali ke svým domovům a vítěz musel být skoro odnesen….přesto se vylemtal jeden sud piva
a žrádla ze zásob též hodně ubylo….
Poslední zbytky výpravy se odsunuly v neděli v dopoledních
hodinách.
Tak zase za rok Karlštejne ahoj.
Základní
skupiny:
Ze
skupin postoupili první dva do play off
A |
Kaš |
Bří |
Dol |
sady |
body |
poř. |
Kašpar |
|
2-3 |
2-3 |
4-6 |
2 |
3. |
Břížďala |
3-2 |
|
3-1 |
6-3 |
4 |
1. |
Doležal |
3-2 |
1-3 |
|
3 |
4-5 |
2. |
B |
Vil |
Bou |
Klo |
sady |
body |
poř. |
Vilhelm |
|
3-1 |
3-2 |
6-3 |
4 |
1. |
Boudník |
1-3 |
|
3-0 |
4-3 |
3 |
2. |
Klouček |
2-3 |
0-3 |
|
2-6 |
2 |
3. |
C |
Ves |
Ond |
Hrd |
sady |
body |
poř. |
Veselý |
|
1-3 |
3-0 |
4-3 |
3 |
2. |
Ondráček |
3-1 |
|
2-3 |
5-4 |
3 |
1. |
Hrdý |
0-3 |
3-2 |
|
3-5 |
3 |
3. |
D |
Svo |
Glo |
Ros |
sady |
body |
poř. |
Svoboda |
|
2-3 |
3-0 |
5-3 |
3 |
2. |
Gloser |
3-2 |
|
3-0 |
6-2 |
4 |
1. |
Rosol |
0-3 |
0-3 |
|
0-6 |
2 |
3. |
Čtvrtfinále: Semifinále: Finále:
Boudník – Břížďala 3-2 Veselý
– Boudník 3-1 Veselý – Ondráček
3-0
Veselý – Gloser 3-1 Ondráček – Doležal 3-2
Ondráček – Svoboda 3-2 o
3. místo:
Doležal – Vilhelm 3-2 Doležal
– Boudník 3-0
o 5. – 8. místo: o 5. místo: o
7. místo:
Břížďala – Gloser 3-2 Břížďala
– Svoboda 3-2 Gloser – Vilhelm 3-0 w.o.
Svoboda – Vilhelm 3-0 w.o.
o 9. – 12. místo: o 9. místo: o
11. místo:
Kašpar – Rosol 3-0 Kašpar – Klouček 3-0 Hrdý
– Rosol 3-1
Klouček – Hrdý 3-2